Chcete ohromit návštěvy fantasticky nazdobenými dorty a cupcakes?
Předveďte svým blízkým cukrářské umění, jaké ještě neviděli!

Milujete zdobení dortů a cupcakes, ale zabere vám to spoustu času?

Navíc je celá kuchyň lepkavá a úklid trvá celé hodiny?

A výsledek často není úplně takový, jaký jste si představovali?

Tak pro vás je určený kurz květinkového zdobení dortů nebo cupcakes

Vyberte si své město


Kdo stojí za Sladkým mámením?

Ahoj, jsem Vanda, nadšená propagátorka zdobení krémem.
 
Na začátku mé sladké cesty byl online kurz Megabyznys - jak prodávat fyzické produkty pod vlastní značkou v USA na Amazonu. Začal v dubnu 2016 a úplně mi změnil život. Vytvořila jsem vlastní luxusní BE FINEST cukrářskou sadu na zdobení dortů a cupcakes pomocí krému. Založila jsem firmu v USA a začala dovážet do Ameriky.
 
V České republice a na Slovensku vystupuji pod značkou Sladké mámení - Revoluce ve zdobení.  Na konci srpna 2016 jsem v ČR a SR spustila na FB kampaň s cílem dát vědět o něčem novém, co u nás ještě nikdo moc neznal - květinkové zdobení speciálními špičkami, které dělají jedním tahem krásné krémové květy. Začala jsem pořádat skupinové kurzy květinkového zdobení. Od podzimu 2016 do konce roku 2018 se skupinových kurzů zúčastnilo přes 200 lidí.

 

V březnu 2018 jsem odjela do Jižní Koreje, udělala jsem testy a získala certifikáty od IKAFCD (Mezinárodní korejská asociace designérů dortů), kteří používají korejskou techniku zdobení krémem. V roce 2018 se mých skupinových kurzů v ČR a SR zúčastnilo 80 lidí.

Sculpture paiting (špachtlování) je nový kurz pro rok 2019. Je to nejnovější trend ve zdobení nejen dortů. Tuto techniku využívají TOP zahraniční designéři dortů a dekoratéři. V prosinci 2018 jsem odjela do Ruska na master class workshop, který vedala Evgenia Ermilova, ta metodu Sculpture paiting vymyslela.

Získala jsem osvědčení a stala se jediným certifikovaným lektorem její školy pro Českou a Slovenskou republiku. A dovozcem speciálního materiálu, který se pro tuto metodu v interiérech používá. 

Tato metoda se přenesla i do sladkého světa dortů. A protože se chci vždy učit od těch nejlepších na světě, poletím v lednu 2019 do Thajska a získám certifikát od té nejlepší ve špachtlování krémem. 

V prosinci 2018 jsem byla na týden v Dubaji, zúčastnila jsem se dvou workshopů, jeden s TOP ruskými cake designers Tortik Annushka a druhý s cake designer & international instructor Lima Cakes. Všichni jsou to jedničky ve svém oboru. Vše, co jsem se naučila, natočím a vy se s tím seznámite v on-line cukrářském klubu v průběhu roku 2019.

Těším se na vás na skupinových kurzech, jako váš dodavatel sady na zdobení nebo v cukrářském on-line klubu. 


V únorovém čísle časopisu Apetit si můžete přečíst více o Sladkém mámení.


Nebo se podívejte na můj životní příběh, jak jsem se k sladkému podnikání dostala.

Co říkají klienti?

Kurz zdobení cupcaků v Lelí’s byl pro mě velikým zážitkem. Nejen pro samotný proces, ale i díky úžasné uvolněné a příjemné atmosféře, kterou Vanda dokázala navodit. Následně jsem neodolala sadě zdobicích špiček a jsem moc ráda, že jsem neodolala. Díky ní už jsem udělala radost několika lidem, kteří nevěřili, ze něco takového je možné s minimem zkušenosti vyrobit. Moc děkuji a těším se na zkoušení korejského zdobení.

Petra Nemravová

..jak se říká "všechno na jedničku"......tak v tomto případě je všechno na 5 hvězdiček a Vanda je taky hvězda..že do toho všeho šla a rozjela..že díky soutěži,jsem měla možnost si trubičku "č.5 žije" vyzkoušet a na první pohled se do takového zdobení zbláznit od začátku to byla radost s tím pracovat .-) a pozor - je to návykové..nechcete dělat nic jiného,než vymýšlet různé barevné kombinace, tvary a kreativně se u toho vyřádit ..je to relax ! a to nemluvím o špičkové kvalitě a luxusním balení :-), jasné a srozumitelné, se mi doma daří tvořit neskutečně krásné a chutné cupcaky a další dobroty. Díky, díky, díky ... PS: Teď už jen koupit tu špičku na lístečky, která mi pořád chybí, ale nějak nebyl čas ji zajet koupit.

Petra Dandová

Kurz pečení a zdobení cupcakes, byl jeden z nejlepších co jsem kdy absolvovala!!! Jsem nadšenec do gastronomie a ráda zkouším nové věci (od vaření, přes kurz kávy, po barmanský kurz), ale kurz Vandy mě naprosto dostal svým krásným osobním přístupem, profesionalitou, příjemným prostředím a hlavně mi dal opravdu něco co používám a dělám radost nejen sobě, ale i ostatním. Rozhodně pokud někdo sedíte doma a koukáte na videa na Youtube a říkáte si: "Sakra jak to dělají... To je tak krásné, to bych chtěla taky umět.... " Neváhejte a jděte na tento kurz, protože pak konečně budete vědět jak na to. Ještě jednou velké DÍKY Vandi a Páji, bylo to bezva!!! L.

Lenka Matoušová

Vyberte si své město

Kontakt

Chcete se něco zeptat? Napište mi nebo zavolejte.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Provozovatel stránek

Vanda Pálková, MBA

Telefon

+420 725 267 202

E-mail

hallo@sladkemameni.com

Facebook

facebook.com/RevoluceVeZdobeni/

Adresa

Kubova 1797/41, 621 00 Brno

IČO: 652 80 563

Nejsem plátce DPH. Registrována v OR vedeným u Krajského soudu v Brně, spisová značka: A 8747

Asociace

Jsem členem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.