Co vás čaká

Chcete ohromit návštěvy fantasticky nazdobenými dorty nebo cupcakes?

 • Milujete zdobení dortů nebo cupcakes, ale zabere vám to spoustu času?
 • A výsledek často není úplně takový, jaký jste si představovali?

Tak pro vás je určený kurz pečení a zdobení dortů nebo cupcakes

Kurz pečení a zdobení cupcakes, byl jeden z nejlepších co jsem kdy absolvovala!!! Jsem nadšenec do gastronomie a ráda zkouším nové věci (od vaření, přes kurz kávy, po barmanský kurz), ale kurz Vandy mě naprosto dostal svým krásným osobním přístupem, profesionalitou, příjemným prostředím a hlavně mi dal opravdu něco co používám a dělám radost nejen sobě, ale i ostatním 🙂 Rozhodně pokud někdo sedíte doma a koukáte na videa na Youtube a říkáte si: "Sakra jak to dělají... To je tak krásné, to bych chtěla taky umět.... " Neváhejte a jděte na tento kurz, protože pak konečně budete vědět jak na to 😉 Ještě jednou velké DÍKY Vandi a Páji, bylo to bezva!!! L.

Lenka Matoušová

Pochvala a díky Janča K. Holky, děkuji Vám, že jste mi otevřely cestu, jak na to...... Dobrůtky, co jsem domů po kurzu přinesla, rodině i kamarádům nesmírně chutnaly a mooooc se líbily. Konečně si / nám mohu dělat radost a díky vašim receptům i pomůckám, které jsou praktické, jasné a srozumitelné, se mi doma daří tvořit neskutečně krásné a chutné cupcaky a další dobroty. 😉 Díky, díky, díky ... PS: Teď už jen koupit tu špičku na lístečky, která mi pořád chybí, ale nějak nebyl čas ji zajet koupit. 😀 🙂

Jana Kapounová

..jak se říká "všechno na jedničku"......tak v tomto případě je všechno na 5 hvězdiček 🙂 a Vanda je taky hvězda..že do toho všeho šla a rozjela..že díky soutěži,jsem měla možnost si trubičku "č.5 žije" vyzkoušet a na první pohled se do takového zdobení zbláznit 🙂 od začátku to byla radost s tím pracovat .-) a pozor - je to návykové..nechcete dělat nic jiného,než vymýšlet různé barevné kombinace, tvary a kreativně se u toho vyřádit 🙂 ..je to relax ! 🙂 a to nemluvím o špičkové kvalitě a luxusním balení :-), jasné a srozumitelné, se mi doma daří tvořit neskutečně krásné a chutné cupcaky a další dobroty. 😉 Díky, díky, díky ... PS: Teď už jen koupit tu špičku na lístečky, která mi pořád chybí, ale nějak nebyl čas ji zajet koupit. 😀 🙂

Petra Dandová

Kurz pečení a zdobení cupcakes byl skvelý.:) Nádherně strávená sobota v krásném prostřdí s úžasnými lidičkami. 🙂 Doma nevěřili, že výtvory co jsem si dovezla jsem vytvořila sama. Za mě 6 hvězdiček z 5ti. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem u Vandy navštívila, je stále co se učit. Přijedu i s kamarádkou. :):) Kdo ještě váhá - můžu jen doporučit. Díky Vandi a Pavli.

Jitka Pavlíková

Co vás čeká?

 • 1
  Naučíte se jedno základní těsto (odnesete si recept).
 • 2
  Naučíte se udělat krém, s kterým hezky ozdobíte dort nebo cupcake (odnesete si recept).
 • 3
  Naučíte se speciální květinové zdobení se špičkami s BE FINEST sady.
 • 4
  Odnesete si 4 upečené a nazdobené cupcakes v dárkové krabičce.
 • 5
  Budete mít občerstvení a pohoštění po celou dobu kurzu.

Co je fajn ještě vědět

 • 1
  Učit péct a zdobit vás bude Vanda Pálková - www.sladkemameni.com
  Dováží luxusní BE FINEST cukrářskou sadu špiček na zdobení dortů a cupcakes a silikonovou formu na pečení (Sladke silikony). Učí v Čechách a na Slovensku květinkové a korejské zdobení krémem.
 • 2
  Učit péct a zdobit vás bude Petra Illeová - Delightilli
  Značka Delightilli je synonymum pôžitku a cukrárskeho umenia. Vznikla pod vedením mladej ambicióznej šéfcukrárky Petry Illeovej, ktorá vo svojich dezertoch spája luxusný vzhľad s lahodnou chuťou bezlepkových koláčov. Ako bezlepkáčka a cukrárka zároveň sa s nadšením delí o svoje skúsenosti zo zahraničia a z profesionálnej ale aj domácej kuchyne vo svojej pripravovanej knihe Bohémsky a hravo, bezlepkovo a zdravo a Škole bezlepkového pečenia, ktorej brány už čoskoro otvára. Začiatkom júla sa na vás spolu so svojím tímom bude tešiť v priestoroch prvej úplne bezlepkovej cukrárne v Žiline.
 • 3
  Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé.
 • 4
  Kurz bude začínat v 10:00 hodin a končit v 16:00 hodin.
 • 5
  Potkáme v Žiline na Slovensku (přesnou adresu vám upřesníme e-mailem týden před kurzem.
 • 6
  Po vyplnění objednávky vám do e-mailu pošleme zálohovou fakturu. Vy si kurz zaplatíte převodem z bankovního účtu.
 • 7
  Minimální počet účastníků jsou 5! Při menším počtu přihlášených se nebude kurz konat!

A kolik to všechno stojí?

 Těšíme se na vás. Vanda a Petra

Kurz si objednáte zde

Kontakt

Chcete se něco zeptat? Napište mi nebo zavolejte.

Telefon

+420 725 267 202

E-mail

hallo@sladkemameni.com

Facebook

facebook.com/RevoluceVeZdobeni/

Adresa

Kubova 1797/41, 621 00 Brno

IČO: 652 80 563

Nejsem plátce DPH. Registrována v OR vedeným u Krajského soudu v Brně, spisová značka: A 8747

Asociace

Jsem členem Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů